Bengisu AZDER

Digital Marketing Consultant

Özgeçmiş

Selam!

1994 yılında asla soğumayan bir şehir olan Adana’da sıcak bir eylül ayında doğdum.  Tek çocuk olarak geçen yedi uzun seneden sonra ablalığı tattım ve üniversiteye kadar da bu sevdiğim şehirde kaldım.

Bilerek ve isteyerek işletme okumak istediğimden ODTÜ işletmeyi tercih ettim ve hayatımın en güzel günlerini geçirdiğim, benliğimin bir parçası olan ODTÜ serüvenine başladım. Başta Genç Girişimciler Topluluğu olmak üzere birçok topluluğun bir parçası oldum, çok güzel insanlar tanıyıp çok güzel anılara sahip oldum.

Pazarlamanın özgün ve dinamik yapısı ile tanıştıktan sonra yapmak istediğimin bu olduğuna karar verdim. İnsanların çevreleri ile nasıl etkileşim ve bağ kurduğu, nasıl düşündüğü ve güvendiğine odaklanması, insanların değişikliğinden korkmaması aksine bunu kucaklaması bu disiplini sevmemin birkaç sebebi yalnızca. Bu konuda daha gelişmek amacıyla toplulukta reklam ve tanıtımla ilgilenerek ve pazarlamanın ilgilendiğim alanlarında stajlar yaparak eğitimime devam ettim. Bir yandan da bu ilgimi aldığım dersler ile destekledim. Daha sonra ilgilerim geleneksel pazarlamadan dijital pazarlamaya kaymaya başladığında bu konuda kendimi geliştireceğim eğitimlere katılmaya ve bloglar okumaya başladım ve Netvent Blog ile tanıştım. Biraz inceledikten sonra bu firmanın kesinlikle çalışmak isteyeceğim bir yer olduğuna karar verdim ve ve Netvent macerasına atıldım. İyi ki atılmışım. 😊

 

Sever: Yeni tatlar, yeni kültürler, bahar, saatlerce süren kahvaltı, dışarıda yapılan kahvaltı, evde yapılan kahvaltı
Sevmez: Yavaş konuşan, yavaş hareket eden insanlar
Hayali: Pişmanlıkları olmayan bir hayat yaşamak
Yeteneği: Hızlı öğrenmek
Bug’ı: Sabırsızlık

Yetenekler & Uzmanlık Alanları

  • Dijital Pazarlama
  • İçerik Üretimi
  • Proje Yönetimi
  • Sosyal Medya Yönetimi