Elif ÇETİN

Inbound Marketing Consultant

Özgeçmiş

Ülkede sayılamayacak kadar çok sayıda bulunan, asla adıyla soyadıyla mail adresi alamamış Elif Çetin’lerden bir tanesiyim. Dünya tatlısı bir ailenin en büyüğü olarak 1991’de İstanbul’da dünyaya geldim. Bugün için etrafımda bunu savunacak insan bulmam çok zor olsa da (!) sessiz bir çocukluk ve lise dönemi geçirdim. 🙂 2009’da başladığım Bilkent Üniversitesi İşletme Bilgi Yönetimi bölümünden 2014 yılında Yüksek Şeref derecesiyle mezun oldum.

Bütün bu zaman zarfında sadece akademik başarıya odaklanmadım çok şükür. 🙂 Lise dönemlerinde başlayan ve bugün de aynı hızla devam eden davranış bilimleri merakımı bilgiye dönüştürmek için çok okudum, çok eğitime katıldım. En büyük boş zaman aktiviteleri okumak, yazmak, öğrenmek ve film izlemek olan sıkıcı da bir insanım 🙂 Yapı Kredi’de İK, SeoZeo’da Satış stajları yaptıktan sonra “Bilkent’te hazırlık var, uzatmadan okul bitirilmez” diyenlere inat tam da zamanında mezun oldum.

SeoZeo döneminde tanışma fırsatı bulduğum Şeyhmus Ölker ve Emre Fadıllıoğlu vesilesiyle Dijital Pazarlama kariyerime gözümü Netvent ile açmış oldum. Netvent’in en eskilerinden biri olarak, o zamandan bu zamana kadar ortaya çıkardığımız bütün işlerden büyük keyif aldım. Birbirine bağlı, iyi niyetli, çalışmaktan yorulmayan insanların bir araya geldiğinde nasıl güzel sonuçlar alabildiğine şahit oldum.

Netvent’in vizyonuna ulaşacağı aşikar… Bu süreçte iz bırakanlardan biri olmak da benim naçizane vizyon maddelerimden biri. Bir de tatlı yeğenlerimin büyüdüklerine şahitlik edebilmek tabii…

Yetenekler & Uzmanlık Alanları

  • Inbound Pazarlama
  • İçerik Pazarlaması
  • Sosyal Medya Yönetimi
  • Pazarlama Stratejisi Geliştirme
  • Mail Marketing
  • Proje Yönetimi
  • Reklam Yönetimi