Title Image

Hizmetlerimiz

Netvent, Inbound Pazarlama'nın yanı sıra, dünya çapında gelişen ve gelişmekte olan Big Data Pazarlama ve Mobil Pazarlama gibi alanları da kapsamı içine alır ve yakından takip eder.

Inbound Pazarlama

Inbound Pazarlama, 2006 yılından bu yana, dijital pazarlamada en etkili yöntem haline geldi. Inbound Pazarlama, geleneksel dijital pazarlama yöntemlerinde olduğu gibi doğrudan paid trafiği sitenize çekmektense, kaliteli içerik üreterek insanların sizi bulmasına odaklanır.

İncelemek için Tıklayın.

İçerik Pazarlaması

Müşteri davranışları, bilgi çağı ile birlikte artık çok farklı. Sitenizi ilk kez ziyaret edenlerin %95’ine satış yapmanızın neredeyse imkansız olduğunu biliyor muydunuz? Potansiyel müşterilerinize satış yapmadan önce onların güvenini kazanmanız gerekiyor.

İncelemek için Tıklayın.

SEO

Sadece arama motorlarında üst sıralarda yer almaktan bahseden profesyonellerden ve ajanslardan sıkılmadınız mı? Sektörünüzü ve alanınızı tanımadan sadece bir kaç kelimede üst sıralarda çıkmanızı vaat eden şirketler ile hala çalışıyor musunuz?

İncelemek için Tıklayın.

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal medya şansa bırakılmayacak kadar önemlidir! Rekabette öne çıkmak, müşterilerinizle etkileşimde kalmak ve marka imajınızı pekiştirmek için sosyal medya en önemli araçlardan biridir.

İncelemek için Tıklayın.

Mail Marketing

Netvent olarak güncel yaklaşımları dikkate alıp e-mail marketing stratejinizi oluşturur ve gelişmiş pazarlama otomasyonları ile uygularız.

İncelemek için Tıklayın.

Web Site Kurulumu

Web sitenize gelen her ziyaretçiyi potansiyel müşteri olarak gören Netvent, satışlarınızı arttıracak ve şirketinizin hedeflerine uygun web siteleri yaratır.

İncelemek için Tıklayın.

Big Data Pazarlama

Herkes büyük veriden bahsediyor ama kimse gerçekten ne olduğunu bilmiyor! Netvent olarak Big Data üzerine çalışan İngiltere merkezli Ar-Ge ekibimiz, şirketinizin pazarlama stratejisine uygun algoritmalar üzerinde çalışmaktadır.

İncelemek için Tıklayın.

Dijital Analiz & Raporlama

Veriyi bilgiye, bilgiyi yol haritasına dönüştüremediğiniz sürece edindiğiniz verinin bir önemi yoktur! Ölçümleyemediğinizi geliştiremeyeceğiniz gibi, nasıl kullanacağınızı bilmediğiniz veriyi de ölçümlemenin pozitif bir geri dönüşü olmayacaktır.

İncelemek için Tıklayın.