Hülya ÖZDESTİCİ

Jr. Inbound Marketing Consultant

Özgeçmiş

Netvent’ in en yeni üyelerinden biri olarak, çeyrek asırlık yaşam yolculuğumun ardından böyle rengârenk, yepyeni bir aileye sahip olduğumu hissetmek, gelecekle ilgili yine “rengârenk” hayaller kurmama fırsat veriyor. Bu aile, pek içten, işine aşkla bağlı, her an her dakika yeni ve faydalı şeyler üretmek için çabalayan üyelerden oluşuyor.

Yukarıda ifade ettiklerim aslında bir çeşit “öz-geçmiş”:

25 yaşında, hayal kurmaktan keyif alan, aile sıcaklığına kalpten bağlı, faydalı şeyler üretmek isteyen ve bunu başaranlara hayran olan bir Hülya.

Biraz daha profesyonelleştirmek gerekirse; Tarsus-Mersin’de başladığım yolculuğa Hacettepe Üniversitesi İşletme Bölümü’nde devam ettim. Yüksek lisansımı yine aynı bölümün Pazarlama Anabilim Dalı’nda sürdürüyorum. British American Tobacco’da gerçekleştirdiğim Ticari Pazarlama stajı; Hacettepe İşletme Topluluğu’nda üç yıl süren yönetim kurulu üyeliğim ve ortaya çıkardığımız değerli işler; Yapı Kredi Heroes Club projesi ve belki de en eğlenceli kısım olan, Erasmus programı ile Polonya’ya gidişim; üniversite yaşamımdaki önemli süreçlerdi. Pazarlama ile tanıştığım günden beri, onun insanı sürekli yenileyen ve daha çok öğrenmeye teşvik eden doğasına bayılıyorum. Sıkı bir tiyatro izleyicisi ve “iyi” şiir, müzik, roman tutkunu olarak dünyayı sanatın ve sevginin kurtaracağını düşünüyorum.

Yetenekler & Uzmanlık Alanları

  • Inbound Pazarlama
  • Sosyal Medya Yönetimi
  • İçerik Üretimi & Yönetimi