HUBSPOT

HubSpot, Inbound Pazarlama aktivitelerinizi tek bir yerden yönetebileceğiniz online bir servistir. Potansiyel ziyaretçilerinizi marka fanatiklerine çevirmenizi sağlar.

 

ACT-ON

Tüm dünyada kullanılan ve pazarlama otomasyonları arasında en çok tercih edilen pazarlama otomasyonlarından olan Act-On ile mail marketing, CTA, Call-to-Action, gibi Inbound Pazarlama metodolojisinde yer alan pek çok özelliği tek bir yerden yönetebilirsiniz.

 

ORACLE

Dünyanın teknoloji devleri arasında yer alan Oracle’ın çözümleri ile pazarlamadan, Big Data’ya, IT çözümlerinden sosyal medyada kadar pek çok konuda ihtiyaçlarınızı karşılayabilir ve tek bir platform üzerinden iş akışlarınızı yönetebilirsiniz.

 

GROWTH TOWER

App Store Optimization, Mobil Reklam Bütçe Yönetimi, Uygulama Kullanıcı Veri Analizleri üzerine faaliyet gösteren Growth Tower, şuana kadar 50’yi aşkın uygulamada %92 oranında başarı sağladı.

 

SEARCHMETRICS

Güncel işlemleriniz, süreç takibi, rakip analizi, içerik analizi ve anahtar kelime araştırması gibi pek çok noktada kullanabileceğiniz Searchmetrics gelişmiş bir SEO aracıdır.

 

MOZ

Dünyanın en otoriter SEO platformları arasında yer alan Moz ile SEO süreçlerinizi kolaylıkla yönetebilir ve derinlemesine analizler gerçekleştirebilirsiniz.

 

APP SAMURAI

App Samurai, mobil uygulamaların uygulama mağazalarında görünür olmasına yardımcı olan uygulama reklamlarını tek bir platformdan oluşturmaya yarayan bir uygulamadır.

 

LINK RESEARCH TOOL

Link analizi konusunda dünyanın otoriter SEO komünitelerinden birisi olan Link Research Tools servisleri ile derin analizler gerçekleştiriyoruz. Özellikle zararlı link analizi konusundaki araçları ile ön plana çıkıyor.

 

GO INBOUND

Go Inbound, marka yöneticilerine ihtiyaca yönelik profesyonel ve en hızlı biçimde sosyal medya pazarlaması ve reklam yönetimi operasyonlarında destek sağlar.