Title Image

Hakkımızda

Türkiye ve İngiltere'de profesyonel bir ekip ve uluslararası partnerler ile Türkiye'nin ilk ve tek Inbound Pazarlama Danışmanlık Şirketi!

Değişen Dünyanın Değişen Pazarlama Ihtiyaçlarına Uygun Yaratıcı Çözümler Ile

Trafiğinizi Ve Satışlarınızı Arttırın!

Netvent, dijital dünyada çözümler üreten tecrübeli ve profesyonel bir ekip tarafından kurulmuştur. Netvent, Inbound Pazarlama alanında tüm süreçleri kapsayacak şekilde Türkiye’de hizmet veren ilk şirkettir. Ankara’da ve İngiltere Reading’de bulunan ekibi ile bu alana yönelik AR-GE çalışmaları yapmaktadır. Ar-Ge çalışmalarından ve uluslararası partnerlerinden elde ettiği tecrübe ile markalara danışmanlık hizmeti sağlamaktadır. Netvent, Hubspot, Searchmetrics, Moz, ve LRT gibi dijital dünyanın saygın şirketleri ile sağladığı iş ortaklıkları sayesinde şirketinize global ve güncel dijital stratejileri oluşturabilmektedir.

Hubspot’un Türkiye’deki ilk ve tek partneri Netvent, Inbound Pazarlama alanında sizin için güncel gelişmeleri doğru kaynaklardan takip eden uzman ekibi sayesinde tüm süreçlerinizi etkin şekilde yönetir. Global iş ortaklarımızın tecrübeleri ile paralel ispatlanmış yöntemler süreçlerinize uygulanır ve sonuçlar periyodik raporlanır. Uzman ekibimizin proaktif yaklaşımları sayesinde trafiğiniz ve satışlarınız artar. Netvent işinizi kendi işi gibi sahiplenir ve size özel atanan Proje Yöneticisi, gelişiminizi her an takip eder. Netvent’in profesyonel yaklaşımı, yerinde analizleri, sektörel donanımı ve yaratıcı stratejileri rakiplerinize fark atmanızı sağlayacak!

Bugüne Kadar…

2731

Kitap Okuduk

596

Blog Yazısı Yazdık

41373

Kişi Kaynaklarımızı İndirdi

1210

Firma Bize Ulaştı

Ekibimizin Anlatımı İle Netvent’in Geçmişi ve Geleceği