Hakkımızda

Netvent'in alanında uzman profesyonel ekibi, Türkiye'de Inbound Pazarlama yaklaşımını ilk uygulayan ve aynı zamanda bu yeni yaklaşımı
kitlelere öğretme misyonu üstlenen ekiptir.

Social Media Marketing

Bugünün pazarlama ihtiyaçlarına uygun yaratıcı ve analitik çözümler ile
trafiğinizi ve satışlarınızı arttırmanız mümkün!

Netvent, dijital dünyada çözümler üreten tecrübeli ve profesyonel bir ekip tarafından kurulmuştur. Netvent, Inbound Pazarlama alanında tüm süreçleri kapsayacak şekilde Türkiye’de hizmet veren ilk şirkettir. Ankara’da ve İngiltere Reading’de bulunan ekibi ile bu alana yönelik AR-GE çalışmaları yapmaktadır. Ar-Ge çalışmalarından ve uluslararası partnerlerinden elde ettiği tecrübe ile markalara danışmanlık hizmeti sağlamaktadır. Netvent, Hubspot, Searchmetrics, Moz, ve LRT gibi dijital dünyanın saygın şirketleri ile sağladığı iş ortaklıkları sayesinde şirketinize global ve güncel dijital stratejileri oluşturabilmektedir.

Hubspot’un Türkiye’deki ilk ve tek partneri Netvent, Inbound Pazarlama alanında sizin için güncel gelişmeleri doğru kaynaklardan takip eden uzman ekibi sayesinde tüm süreçlerinizi etkin şekilde yönetir. Global iş ortaklarımızın tecrübeleri ile paralel ispatlanmış yöntemler süreçlerinize uygulanır ve sonuçlar periyodik raporlanır. Uzman ekibimizin proaktif yaklaşımları sayesinde trafiğiniz ve satışlarınız artar. Netvent işinizi kendi işi gibi sahiplenir ve size özel atanan Proje Yöneticisi, gelişiminizi her an takip eder. Netvent’in profesyonel yaklaşımı, analizleri, sektörel donanımı ve yaratıcı stratejileri rakiplerinize fark atmanızı sağlayacak!

Netvent Yönetim Kadrosu

Growth Manager
Marketing Manager
Creative Director
Marketing Lead
Inbound Marketing Specialist
Inbound Marketing Specialist

150+ Danışan Marka 

600+ Blog Yazısı

48 Eğitim & Konuşma

8,200+ Fincan Kahve 

Neyi Farklı Yapıyoruz?

Standart çözümler yerine markanıza ve pazara göre özelleştirilmiş çözümler üretiriz. Odağımız tümüyle sizin başarınız üzerine kuruludur. Mevcut pazarlama planınızı geliştirir ya da sıfırdan oluşturur, hedeflerinize ulaşmanızı sağlarız.