Mobil Pazarlama

Sadece App Store’da 2015 yılı sonunda indirilen uygulama sayısı 100 milyar! 2017 yılında dünya genelinde bütün uygulama marketlerinde indirilmesi beklenen uygulama sayısı ise 268.692 milyar.

Sadece App Store’da 2015 yılı sonunda indirilen uygulama sayısı 100 milyar! 2017 yılında dünya genelinde bütün uygulama marketlerinde indirilmesi beklenen uygulama sayısı ise 268.692 milyar.

 

Netvent, önemi ve değeri bu denli kabul görmüş olan mobil uygulama sektöründe rekabeti lehinize çevirmek için mobil pazarlama hizmetleri sunmaktadır.

 

Mobil pazarlamanın bütün dinamiklerine hakim olan profesyonel Netvent danışmanları, mobil uygulamaların bulundukları kategoride rekabet avantajı elde ederek nitelikli kullanıcı edinmelerine olanak sağlarken, bunu sürdürülebilir bir başarı haline getirmeyi ve katma değerli danışmanlık ile değer yaratmayı hedef edinirler.

İhtiyacınıza Yönelik Mobil Pazarlama Hizmetleri

 

ASO (App Store Optimization)

Kullanıcıların uygulama mağazalarındaki (app stores) arama alışkanlıkları değişti. Bugün kullanıcıların %60’ı anahtar kelimelerle arama yapmayı tercih ediyor. Bu da uygulamaların organik arama sonuçlarında çıkmalarını daha da önemli hale getiriyor. Netvent, App Store’ların SEO’su olarak bilinen ASO’nun bütün dinamiklerine hakimdir ve uygulamalarınızı görünür hale getirmek için ASO’nun gücünden faydalanır.

 

Medya ve Reklam Planlaması

Kaliteli kullanıcılar edinmek; doğru zamanda, doğru yerde, doğru mesajı vermek ile ilgilidir! Bu, indirme rakamlarınızı, marka bilinirliğinizi ve gelirinizi arttırmanın en etkili yoludur. Netvent, uygulamanıza maliyet ve verimlilik açısından en uygun medya planlamasını hazırlar, en doğru kanalları sunar.

 

Analiz & Ölçümleme

Uygulamanızı analiz etmeden ve bu analizleri doğru şekilde yorumlamadan başarıya ulaşmanız mümkün değil! Peter Drucker’ın söylediği gibi: “Ölçümleyemediğiniz şeyi yönetemezsiniz.” Netvent’de uygulamanızı başarılı bir şekilde yönetebilmeniz için ihtiyacınız olan güncel, anlamlı ve güvenilir analizler yapılır ve size raporlanır. Bir çok analiz aracı kullanıyor, bir çok anlamsız data topluyor ve bütün bunlardan ne çıkarmanız gerektiğini bilmiyorsanız, doğru yerdesiniz!

 

Size Özel Raporlamalar

Sizinle ve hedeflerinizle aynı dili konuşmayan raporların sizin için anlamsız olduğunun farkında olan profesyonel mobil pazarlama ekibi, veri odaklı bir ajans olarak size sağladıkları hizmetin her detayını ve bütün sonuçları raporlar. Sadece operasyonlarımızın sonuçlarını değil, ilerleyen süreçte büyük resmi görmenizi sağlayacak verileri de raporlarımız dahilinde sizlerle paylaşırlar.

Uygulamanızın ihtiyaçlarına uygun mobil pazarlama çözümleri için iletişime geçin!