E-Kitaplar

Türkiye CTR Analizi

Google Arama Sonuç Sayfaları üzerinde yapılan analizler baz alınarak; Sıralamalara göre güncel tıklanma oranları(İlk 10 ve sonraki sayfalar), Ücretli / Organik arama sonuçları tıklanma oranları, Marka aramaları neticesinde tıklanma oranları paylaşılmıştır.

İndirmek için Tıklayın

Trafik, Yönlendirme ve Satış için Web Sitelerinin 25 Olmazsa Olmazı

Neredeyse her işletme türü (B2B, B2C, kâr amacı gütmeyen, yerel veya global) internet çağında alıcıya ulaşabilmek için bir online varlığa ihtiyaç duyarlar. Bir şirketin web sitesi, onun sanal vitrinidir. Bu e-kitabımız ile vitrininizi daha güzel bir yer haline getirebilirsiniz.

İndirmek için Tıklayın

Kusursuz LinkedIn Şirket Profili Oluşturma Rehberi

LinkedIn diğer sosyal medya platformlarından çok daha büyük bir oranda ziyaretçi çekmenizi sağlar. Bu nedenle LinkedIn şirket profilinizi en ideal haline getirmeniz gerekmektedir. Bu rehber, ihtiyacınız olan kontrol listesini sağlamaktadır.

İndirmek için Tıklayın

Inbound Pazarlama El Kitabı

Inbound Pazarlama El Kitabı sayesinde; yabancıları marka fanatikleri haline getirirken uygulamanız gereken Inbound Pazarlama süreçleri ve araçlarını tanıyacak ve içerik üretimi ile ilgili ihtiyacınız olan temel bilgiyi elde edebileceksiniz.

İndirmek için Tıklayın

Responsive Tasarım Önerileri

İnternet kullanımının ağırlıklı olarak mobil cihazlar üzerinden yapılıyor olması Responsive Tasarım ihtiyacını zorunluluk haline getirdi. Bu rehber ile bütün sayfalarınızda, formlarınızda ve site içi navigasyonda ihtiyacınız olan responsive tasarım tekniklerini bir arada bulabilirsiniz.

İndirmek için Tıklayın

30 Etkili Potansiyel Müşteri Edinme Tekniği

Araştırmalara göre, 10 pazarlamacıdan sadece 1 tanesi potansiyel müşteri edinmek için oluşturdukları kampanyaların etkili olduğunu düşünüyor. Ziyaretçilerinizi potansiyel müşterinize dönüştürmek için ihtiyacınız olan bütün ipuçları 30 teknik altında bu rehberde toplanmıştır.

İndirmek için Tıklayın

Yaratıcılığınızı Korumak için 70 Etkili Yöntem

Dev kurumların yaratıcılığı nasıl yok ettiğini, okulların nasıl genç beyinlerin düşünme yöntemlerini değiştirdiğine kadar, her yıl onlarca araştırma yayınlanıyor. Bu kitapta, bizlerin her gün deneyimlediğimiz yaratıcı süreç sonunda, sizler için hazırladığımız tavsiyelerimizi bulabilirsiniz.

İndirmek için Tıklayın

Etkili Sunum Nasıl Yapılır?

İş yerinizde önemli bir sunum ile görevlendirildiğinizde konu ne olursa olsun amaç bellidir; izleyiciye istenen mesajı iletme, zihinlerinde kalma ve onları istenen doğrultuda harekete geçirme. Bu kitap ile izleyicilerinizin beyninin nasıl çalıştığını anlayarak bu üç amaca da ulaşabilen sunumlar yapmayı öğreneceksiniz.

İndirmek için Tıklayın