SEO

Özellikle salgın döneminde dijitalde üretilen ve tüketilen içerik miktarının yoğun biçimde artması
ve farklı sektörlerin salgından farklı şekillerde etkilenmesi nedeniyle; markaların sürdürülebilir olmak
ve güçlenmek için en hızlı aksiyon almaları gereken operasyon Arama Motoru Optimizasyonu'dur.
Arka sokaklardaki dükkanınızı gelin en işlek caddeye çıkaralım.
İşlek caddedeki dükkanınıza daha çok müşteriyi birlikte getirelim.

 

SEO, markanız, işletmeniz, şirketiniz, startup’ınız için daha fazla trafik elde edeceğiniz, telefonlarınızın daha fazla çalmasını sağlayan, dönüşüm oranlarınızı artıran,
satışlarınızı katlayan bir pazarlama kanalıdır.

 
 
 

Çalışmanın başlangıcında sektörünüzü ve hedeflerinizi analiz ediyoruz.

Hedefleriniz doğrultusunda sadece birkaç kelimede değil, sektörünüz ile ilgili tüm kelimelerde trafik almanızı hedefleyerek tamamen organik SEO stratejileri uyguluyoruz. SEO ekibimizin algoritma güncellemeleri doğrultusunda hazırladığı 1000’in üzerindeki maddede sitenizi kontrol ederek çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Tamamen analitik bir yaklaşımla SEO operasyonlarımızı yürütüyoruz. 

SEO uzmanlarımız çalışmanın başlangıcından itibaren 50’den fazla SEO aracını kullanarak; Moz, Majestic, Searchmetrics, SemRush, Hubspot, Link Research Tools, DeepCrawl gibi otoriter araçlarla sürdürdüğümüz partnerliklerimiz ve çözüm ortaklığımız ile sitenizi ve rakiplerinizi devamlı olarak takip eder. 

 

İnsanlar, Web Siteleri Sizden Bahsetmeli: Site Dışı SEO Çalışmaları

Site Dışı SEO çalışmalarımızda Türkiye ve dünyada 3000’in üzerinde yayıncı ile çalışıyoruz. Çalışmanın başlangıcından itibaren web sitenizle ilgili sektörel bloglar, platformlarla anlaşmalar sağlıyor, performansınızı arttırdıktan ve içeriklerinizi hedeflenen kalite çizgisine ulaştırdıktan sonra organik link edinme çalışmaları yürütüyoruz. 

Arama Motoru Yazılımları ve Ziyaretçiler Web Sitenizi Sevmeli

Arama motorları kullanıcılara en iyi arama deneyimini sunmak için çalışırlar. Arama deneyiminin merkezinde ise arama sonuçlarında kullanıcıların aradıkları konu ile ilgili doğru içeriği sunan web sitelerine sıralamalarda yer vermek ve ardından kullanıcıyı hızlı, güvenilir, web standartlarına uygun olan web sitelerine yönlendirmek izler. 

 

Bu kapsamda yazılımcılarımız, içerik yazarlarımız, kullanıcı deneyimi uzmanlarımız, tasarım ekibimiz ve Inbound Pazarlama uzmanlarımız ile birlikte web siteniz her açıdan incelenmekte ve geri bildirimler verilmekte; SEO görünürlüğünüzü arttırmak için gelişim alanlarınız, yapılması gerekenler belirlenmekte ve uygulamaya geçilmektedir.

Sizlere veri ve sonuç odaklı bir analitik ajans olarak aylık, dönemlik ve yıllık raporlar sunuyoruz!

Bize projenizden bahsetmek ister misiniz?

Hemen uzmanlarımızla iletişime geçin.

 

Tüm çalışmalarımızda iletişimin çok önemli bir yere sahip olduğuna inanıyoruz. Bildiklerimizi kendimize saklamıyoruz, bilginin paylaştıkça çoğalacağını biliyoruz! Site içi SEO, Site Dışı SEO, Anahtar kelime analizi ve daha nice konuda sizlere en güncel tekniklerle bilgilerimizi aktarıyoruz!