Son Shutterstock Bükücüler!

Merhabalar efenim, bugün ele alacağım konu tasarım dünyasının bir parçası haline gelmiş olan ShutterStock. Girdiğimizde çıkamadığımız, her şeyi indirmek istediğimiz o güzel web sitesi. Peki bu görüntüyü sağlayan insanlardan haberimiz var mı? Bence pek yok. Çünkü genellikle insanlar ihtiyacı olanı indirip o sekmeyi kapatıyor. Eğer o görseli paylaşan kişinin profiline girseydik muazzam işlerle karşılaşabilirdik. Ben girdim, karşılaştım. Sizlerle o işini çok beğendiğim insanları paylaşacağım.

 

Dmi T

 

https://www.shutterstock.com/tr/g/dmitry%20kharchenko

 

Dmitry, muazzam illüstrasyonlarıyla arayüz tasarımlarınıza yeni bir soluk getirebilir. Kendisi bu konuda çok sık paylaşımlar yaptığı için uzmanlaşmış diyebiliriz. Ayrıca renkleri çok hoşuma gidiyor.

 

 

 

Sidmay

 

https://www.shutterstock.com/tr/g/sidmay

 

Isometric tasarımlar konusunda oldukça profesyonel ve çok hoş renkler kullanan birisi kendisi. 64 Sayfalık bir portföye sahip olması da oldukça ilgi çekici.

 

Plasteed

 

https://www.shutterstock.com/tr/g/plasteed

 

Modern tasarım elementleri konusunda ShutterStock’a yeni bir soluk getiren kişi. 2018 tasarım trendleri arasında olan ve benim de severek çalıştığım geometrik tarzını çok iyi kullanması onu özel kılıyor diyebiliriz.

 

 

Viktoria Kurpas

 

https://www.shutterstock.com/tr/g/viktoria%20kurpas?page=3&section=1&sort=popular&search_source=base_gallery&language=tr

 

Eğer tatlı ve kullanışlı illüstrasyonlar istiyorsanız Viktoria’nın sayfasını ziyaret etmelisiniz.

 

 

Small Smiles

 

https://www.shutterstock.com/tr/g/small_smiles

 

Minimal görseller için ziyaret etmeniz kullanıcı tam burada.

 

 

Zamurovic

 

https://www.shutterstock.com/tr/g/zamurovic

 

Çok tatlı renklere sahip minimal görseller paylaşan hesap. Minimal görsellerde favorimdir.

 

Evet, bugün sizlerle severek takip ettiğim ShutterStock kullanıcılarını paylaştım. Umarım beğenmişsinizdir, bir sonraki yazımda görüşmek üzere.

 

 

No Comments

Yorum Yap