Deniz Yörük

    91 Yılında, Gelibolu’da milyonlarca rakibimi eleyip uzun bir yol kat ettikten sonra ‘’ol’’ emrini yerine getirdim. Gelişim sürecimden itibaren yaptığım işin en iyisini yapmam gerektiğini empoze eden bir ailem vardı. İlk 2 tekerlekli bisikletimi aldığımda hiç düşmediğim için bana kızan, ilk bilgisayarımı aldığımda hiç bozulmadığı için sitem eden bir ailemden bahsediyorum. İlkokul eğitimimi 2 farklı şehirde tamamladım. Lise eğitimimi Ankara Atatürk Anadolu Lisesi, üniversite eğitimimi ise Hacettepe Üniversitesi Nükleer Enerji Mühendisliği’nde. Aynı zamanda Anadolu Üniversitesi İşletme Bölümü öğrencisiyim. Her ne kadar eğitim sisteminin verebilecekleri konusunda şüphe duysam da vitrine asılı diplomaların olması gerektiğine inanan sistem içerisinde yer aldığımız doğrudur.

    14 yaşımda ( 2005 ) ilk web sitemi kurdum. 15 yaşımda ( 2006 ) internetten üzerinden ilk paramı kazandım (günümüz dijital pazarlamasına olan merakımın gelişiminin geleneksel pazarlamadan aldığım tecrübe sayesinde olduğunu belirtmem gerekir). Bir yandan dijitaldeki çalışmalarımı daha kapsamlı hale getirirken diğer taraftan yaz tatillerinde inşaatta çalışıp elektronik aletlerin ticaretini de yaptım. 18 yaşıma geldiğimde ( 2009 ) Türkiye’nin ilk SEO hizmetini veren kişileri arasında yer aldım. Aynı yıl Radoy’u, 3 yıl sonra Türkiye’nin ilk ve tek yerli SEO aracı Neobro’yu kurdum. 2014 Eylül ayında Netvent kemik kadrosuna katıldım. Dünya’da sevdiği işi, sevdiği kişilerle yaparken yaşlanabilen sayılı kişiler arasında kendimi gösterebilirim. Eğer zorunlu değilse, mutluluk varken, neden mutsuzluğu seçsin ki insan?

    Kendini vazgeçilmez sanma kibrinden ve kendini yetersiz görme güçsüzlüğünden her zaman uzak kalmaya çalıştım. Yapmak istediğim tek şey farklı olmak!