Hülya Özdestici

Ben Hülya!

Akdeniz ruhunu koruma ve yaşatma misyonunu üstlenen bir Ankara aşığı olarak, 10 yılı aşkın süredir eğitim ve kariyer yolculuğumu bu şehirde sürdürüyorum. Lisans eğitimimi Hacettepe Üniversitesi İşletme Bölümü’nde, yüksek lisansımı da aynı üniversitenin Pazarlama Bölümü’nde tamamladım. 2016 yılında yolum Netvent ile kesişti ve ilk günden beri büyük bir tutkuyla, birlikte yol alıyoruz.

Pazarlama ile tanıştığım günden beri, onun insanı sürekli yenileyen ve hep daha çok öğrenmeye teşvik eden doğasına bayılıyorum. Hayal kurmanın ve insanların hayallerine dokunmanın büyüleyiciliği eşliğinde kendime kurduğum dünyada oyunlar oynuyorum. Değer üreten insanları hayranlıkla izliyor ve değer üretebilmekten büyük haz duyuyorum. Bilginin bu kadar şeffaf olduğu bu çağda öğrendiğim herhangi bir şeyi asla kendime saklamamak ve çabucak paylaşıp yaymak için can atarken; bana bu şansı yıllardır fazlasıyla veren güzel bir ailenin içinde, doğru insanlarla, doğru yerde olmayı seçtiğim için uzanıp kendi yanaklarımdan öpüyorum.

Sıkı bir tiyatro izleyicisi ve “iyi” şiir, müzik, kitap tutkunu olarak dünyayı sanatın ve sevginin kurtaracağını düşünüyorum.

Beni daha yakından tanımak isterseniz:

Neler Yapıyorum

Sevgiyle.