Netvent’e Misafir Olmak İster Misiniz?

Gün geçmiyor ki Dijital Pazarlama dünyasında yeni bir gelişme yaşanmasın. Gün geçmiyor ki milyonlarca farklı dünyada bu gelişmeler neticesinde milyarlarca fikir aydınlanmasın. Bildiğiniz üzere Netvent, yaklaşık 2 yıldır Türkiye’nin ilk ve tek Inbound Pazarlama şirketi olarak hizmet vermektedir. Dijital Pazarlama alanında yol alan değil, yol gösteren konumda olma ideali ile yola çıkmış heyecanlı ve arzulu bir ekibe sahibiz.

Eğer siz de bu milyarlarca fikirden birisine sahipseniz, gelişmeler karşısında bizler gibi heyecanlanmadan duramıyorsanız, sizlerin de yazılarınızı Türkiye’de duyurmak için sabırsızlanıyoruz. Bu arzu ve heyecanımıza sizlerin de ortak olmasını istiyoruz.

 

Kimler Netvent’te Yazabilir ?

  • -Dijital Pazarlama’ya gönül vermiş kişiler.
  • -Maçın sonucuna değil, içeriğine odaklanabilen kişiler.
  • -Hakemde hata bulmak yerine takım sistemini analiz eden kişiler.

 

Yazı yazarken nelere dikkat etmeliyim ?

  • -Yazınız düzgün bir Türkçe ile yazılmalı ve imla kurallarına özen gösterilmeli.
  • -Reklam kokan hareketlerden kaçınmalı.
  • -Rakiplere taş atılmamalı, polemiğe mahal vermemeli.
  • -Özgün ve kaliteli olmalı. (Giydiğin sana yakışmalı!)

 

Yazımı sizlere nasıl iletebilirim?

konuk_yazar_linki

 ̶Ü̶s̶t̶t̶e̶k̶i̶ ̶M̶e̶n̶ü̶’̶d̶e̶n̶ ̶K̶a̶r̶i̶y̶e̶r̶ ̶k̶ı̶s̶m̶ı̶n̶ı̶n̶ ̶a̶l̶t̶ı̶n̶d̶a̶ ̶‘̶’̶K̶o̶n̶u̶k̶ ̶Y̶a̶z̶a̶r̶l̶ı̶k̶’̶’̶ ̶s̶a̶y̶f̶a̶s̶ı̶n̶a̶ ̶t̶ı̶k̶l̶a̶d̶ı̶ğ̶ı̶n̶ı̶z̶ ̶v̶a̶k̶i̶t̶ ̶h̶t̶t̶p̶s̶:̶/̶/̶n̶e̶t̶v̶e̶n̶t̶.̶c̶o̶m̶/̶k̶o̶n̶u̶k̶-̶y̶a̶z̶a̶r̶l̶i̶k̶/̶ ̶s̶a̶y̶f̶a̶m̶ı̶z̶a̶ ̶g̶i̶r̶i̶y̶o̶r̶s̶u̶n̶u̶z̶.̶   ( https://netvent.com/iletisim/ adresinden ya da info@netvent.com e-posta adresinden bizlere ulaşabilirsiniz.)

konuk_yazar_formu

Konuk Yazarlık sayfamızda aşağıdaki Form’da sizden istediğimiz bilgileri bize ilettikten sonra sizlere 48 saat içerisinde dönüş sağlıyoruz ve yazınızı + görsellerinizi bu mail üzerinden talep ediyoruz.

  • -Mail içeriğinde yazınızın başlığı, içeriği, görselleri ve varsa kaynak bilgileri yer almalıdır.
  • -Yazınızı bizlere maile cevap olarak Word formatında iletmelisiniz.

Not: Kabul edilen veyahut edilmeyen yazılar hakkında sizlere mail üzerinden 72 saat içerisinde dönüş sağlanacaktır. Kabul edilmediği taktirde nedenleri ile birlikte iletilecek olup, revize işleminden sonra yazılarınız yayınlanacaktır.

Unutma!

“Bir mum başka bir mumu yakmakla ışığından ne kaybeder? Elbette 20 mumun aydınlığı bir mumunkinden daha iyidir.”

 

Sürç-i lisan ettiysek affola.

No Comments

Yorum Yap