Biletall

İşlerinizi büyütmenize yardımcı olmamızı ister misiniz?

Sosyal Medyada Aylık 
2 Milyon Kişiye Erişim 
Sosyal Medyada TBM 
(Tıklama Başına Maliyet) 0.04 TL
Düzenli İçerik Üretimi Sayesinde
 %248 Web Sitesi Trafiği Artışı (5 yıl)
Arttırılmış Müşteri Sadakati

Karşılaşılan Zorluk

Rekabeti yüksek olan bir sektörde kullanıcılara ulaşmak ve marka sadakati kazanmak.

Çözüm

Sosyal medya ve içerik pazarlama kullanarak kullanıcılarla organik bir bağ kurduk.

Bunun için sosyal medyada markanın hedef kitlesinin bulunduğu her kanalın dinamiğine uygun farklı bir strateji implement ederek kullanıcılarla birebir etkileşim ve dolayısıyla bağ kurmaya odaklandık.

İçerik stratejisini, trend olan konular ve her zaman okunacak SEO odaklı başlıklardan seçerek, anahtar kelime ve kullanıcı dostu blog yazıları oluşturduk. Burada blog yazılarının yanı sıra infografik ve videolar gibi çeşitli içerik türlerinden yararlandık.

Sonuçlar

İçerik stratejimiz ile organik olarak gelen kullanıcıların bilet satış web sitesine akışını sağlıyoruz ve Biletall’ı gezgin-dostu bir marka olarak konumlandırıyor, kullanıcılara markayı iten değil, onları markaya çeken bir strateji uygulayarak uzun süreli bir sadakat programı oluşturduk.

Instagram’da, kanalın dinamiklerine uygun bir tasarım ve paylaşım dili oluşturduk, kullanıcılara “görsel bir şölen” yaşatma amacıyla oluşturduğumuz paylaşım tarzı ile kanalın gezginler için bir buluşma noktası olmasını sağladık.

Facebook’ta, test ederek her ay daha fazla geliştirdiğimiz reklam modülleri sayesinde Facebook’taki sayfaya her ay ortalama 1000 takipçi kazandırıyoruz.

Twitter’da “real time marketing” ve birebir etkileşim yöntemleri ile kullanıcıların Biletall markasına günden güne daha aşina olmalarını sağladık.

Sosyal Medyada Aylık 2 Milyon Kişiye Erişim

Sosyal Medyada TBM 0.04 TL

%248 Web Sitesi Trafiği Artışı (5 yıl)

Başarı Hikayelerimiz