Bursa Teleferik

İşlerinizi büyütmemize yardımcı olmamızı ister misiniz?

Marka ile çalışmaya başladığımız zamandan bu yana sosyal medya takipçi kitlesinde % 2042 büyüme elde ettik.
Marka ile çalışmaya başladığımız yılın aynı ayına kıyasla bu yıl %38 daha fazla web sitesi trafiği sağladık.
YouTube üzerinde yayınladığımız viral videolar için hazırladığımız YouTube reklam kampanyası sayesinde 2.757.830 kez görüntülenme aldık.
Her gün markanın yüzlerce kullanıcısıyla dijital platformlar üzerinden birebir temas kurmaya devam ediyoruz.

İhtiyaç

Uluslararası bir turizm merkezi olup aynı zamanda lokal iletişim yöntemleri de çok önemli olan bir marka için dijitalde her alanda güçlü ve kalıcı bir temsil oluşturmak.

Yol Haritası

Bursa Teleferik markasının yurt içi ve yurt dışı hedef kitle analizini yaptık. Demografik kırılımları ve davranış grafiklerini çıkardık. Google Analytics, Search Console, SemRush gibi webmaster araçları ile entegre çalışarak websitesinin kurulumundan geliştirilmesine kadar, organik trafiğini arttırmaya yönelik çalışmalar yaptık. Sosyal medya için eskisinden farklı, hedef kitleye yönelik yeni bir dil oluşturduk. Real-Time Marketing senaryoları yarattık.

Dijital PR kapsamında Influencer çalışmaları, sözlükler ve markanın hedefleri doğrultusunda seçilen özel forumlar üzerinde yoğun içerik çalışmaları gerçekleştirdik. Sosyal medya kanallarında (Facebook-Instagram-YouTube) sürdürülebilir reklam çalışmaları gerçekleştirdik ve düzenli olarak optimize ettik. Kullanıcılarla devamlı olarak etkileşim içerisinde olduk, yorum ve mesajlarını yanıtladık. Tüm bunları düzenli olarak ve belli aralıklarla testlerimizi gerçekleştirerek hayata geçirdik.

Sonuçlar

Sosyal medyada marka değeri oldukça yüksek bir fenomen haline gelen Bursa Teleferik için; zaman içerisinde sosyal medya temel müşteri iletişimi kanalı haline geldi. Yüksek etkileşim sayıları, web sitesi ziyaretlerinde artış, marka iletişiminde güç kazanma, anlık pazarlama potansiyeli, bir turizm merkezi olarak lokalde ve globalde söz sahibi olma gibi kazanımlar çalışmalarımızın en önemli sonuçları.

2042% Sosyal Medya Takipçi Artışı (3 yıl)

38% Web Sitesi Trafiği Artışı (3 yıl)

2.757.830 YouTube Reklam Kampanyası Görüntülenme

Başarı Hikayelerimiz