2018 Yılında Çığır Açan 5 PC Oyunu!

Oyunlarla, Dopdolu Bir 2018 Yılını Geride Bırakmak Üzereyiz.
Sizlere Gerek hikeyeleriyle, gerek grafikleriyle, bizleri cezbeden 5 oyundan bahsetmek istiyorum.

ANTHEM

Platform: PC, PS4, Xbox One | Çıkış Tarihi: 22 Şubat 2019
E3 2017 sırasında ilk defa BioWare tarafından gösterilen Anthem, birçok oyuncunun ağzını açık bırakmıştı. Çünkü Anthem, Destiny tarzında bir video oyunuydu ve grafikleri şahane idi. Oyunda karşımıza çıkan düşmanlar, karakter hareketleri ve gösterilen bölüm ise kusursuzdu. Bu oyun hakkında detaylı bir bilgi verilmedi ama EA ekibi, bu gizemli aksiyon oyununun 2020 ile 2021 seneleri arasında çıkacağını düşünüyor.

ASSASSİN’S CREED ODYSSEY


Platform: PC, PS4, Xbox One | Çıkış Tarihi: 5 Ekim 2018

 

Ubisoft kısa süre önce duyurduğu Assassin’s Creed serisinin yeni halkasını E3 etkinliğinde detaylandırdı. Ubisoft artık her sene yeni bir Assassins Creed oyunu çıkarmayı adet haline getirdi diyebiliriz. Serinin ilk oyunu 2008 yılında raflardaki yerini almıştı. Altair ile başladığımız bu yolculuk, şimdi Assassins Creed Odyssey ile Antik Yunanistan’a taşınacak.

 

CYBERPUNK 2077

Platform: PC, PS4, Xbox One | Çıkış Tarihi: Belli değil

 

Cyberpunk 2077 için beklediğimiz haber geldi ve oyunun Türkçe dil desteğine sahip olacağı resmen açıklandı. Bilkom, Twitter adresinden yaptığı açıklama ile oyunun Türkçe dil desteği ile geleceğini doğruladı.CD Projekt RED, Cyberpunk 2077’de girilen her görevin, anlatılan her hikayenin, oyuncuya benzersiz hissettireceğini belirtti,. Cyberpunk 2077’de oyuncular bir yan görevi oynarken, ana hikaye görevlerinden birini oynuyormuş gibi hissedecek.

CD Projekt Red geliştiricilerinden iddialı açıklama.

(Oyun nasıl yapılır göstereceğiz)

 

DYING LIGHT 2

Platform: PC, PS4, Xbox One | Çıkış Tarihi: Belli değil

 

Bir çoğumuz oyunun fragmanını ve oynanış videosunu gördük. Zombiler ilk saniyelerde bize göz kırptı sadece. Onun dışında zombi göremedik maalesef. Yapılan açıklamaya göre zombiler geceleri bize dehşet saçmaya devam edecek. Gündüz ise tehlike insanlar olacak.

FORZA HORIZON 4

Platform: Windows 10, Xbox One | Çıkış Tarihi: 2 Ekim 2018

Microsoft, Forza Horizon serisinin devam oyunu Forza Horizon 4’ü tanıttı. İngiltere topraklarında geçecek oyun, değişken mevsim koşullarıyla dikkat çekiyor.

İklim değişikliği, oynanışa doğrudan etki edecek ve araç dinamikleri değişecek. Mevsimin etkileri, görsel anlamda temayı değiştirecek. Forza Horizon 4’te oyuncular, diğer online yarışlarla iç içe yarışacak. Oyunda 450’den fazla araç bulunacak. Bu araçlar modifiye edilebilecek.

No Comments

Yorum Yap