İşinizi Kolaylaştıracak Online Araçlar

Merhabalar efendim,

Bugün size şahane bir kıyak yapacağım! Tasarımcı olun veya olmayın bunların hepsi çok hoşunuza gidecek. Ücretsiz illüstrasyonlar, renk paletleri, Mockup’lar vb. birçok materyali hemen aşağıda bulabilirsiniz.

1 – Freebies Mock-Up

https://free.lstore.graphics/

Freebies’ın bizler için sunmuş olduğu ücretsiz Mockup cenneti! İçerisinde trend ve oldukça şahane yüzlerce Mockup bulabilirsiniz.

Ayrıca birçoğu Photoshop ve Sketch uyumlu 🙂

 

2 – FreeUI.Design

https://freeui.design/

Kendileri UI Design, Icon, Mockup ve Stock Photo’lar paylaşmaktadır. Aslında burası bir aracı, tasarımcıların kendi paylaştığı ücretsiz çalışma dosyalarını bulup siteye ekliyorlar. Biraz göz gezdirdikten sonra ilham almanız mümkün.

 

3 – Snappa

https://snappa.com/

Bu araç sizin için Blogger kardeşlerim! Ücretsiz bir şekilde kayıt olup Template tasarımlar üzerinden gidebilir ya da kendi tasarımınızı oluşturabilirsiniz. Snappa’nın oldukça efektif bir düzenleme menüsü mevcut.

 

4 – Placeit

https://placeit.net/

Çok uzatmayacağım 2800’den fazla online Mockup mevcut! Çok kolay bir şekilde yapmış olduğumuz tasarımı, ekran görüntüsünü yerleştirebilirsiniz.

 

5 – Piktochart

https://piktochart.com/

Demek infografiğe ihtiyacınız var ve herhangi bir tasarım aracını kullanmayı bilmiyorsunuz? Kesinlikle Piktochart sizin işinizi görecek olan online araç.

 

6 – Pictaculous

http://www.pictaculous.com/

Elinizdeki görselin renk paletini istiyorsanız Pictaculous inanılmaz bir kolaylık sağlıyor.

 

7 – Colorhunt

http://colorhunt.co/

Bir sonraki tasarımınız için aklınızda bir renk paleti yoksa Colorhunt fazlasıyla sizi tatmin edecektir.

 

7 – Pigment by ShapeFactory

https://pigment.shapefactory.co/

Şimdi de sıra ikinci bir renk aracında. Kendileri bize sunmuş olduğu geniş renk yelpazesiyle harikalar yaratmamız için olanak sağlıyor.

 

Bugün sizlere kullanabileceğiniz 8 adet online araç gösterdim, umarım sizler için faydalı bir yazı olmuştur. Bir sonraki yazımızda görüşmek üzere, takipte kalın!

 

 

No Comments

Yorum Yap