İşinizi Kolaylaştıracak Online Araçlar

Okuma süresi: 3 dakika

Merhabalar efendim,

Bugün size şahane bir kıyak yapacağım! Tasarımcı olun veya olmayın bunların hepsi çok hoşunuza gidecek. Ücretsiz illüstrasyonlar, renk paletleri, Mockup’lar vb. birçok materyali hemen aşağıda bulabilirsiniz.

1 – Freebies Mock-Up

https://free.lstore.graphics/

Freebies’ın bizler için sunmuş olduğu ücretsiz Mockup cenneti! İçerisinde trend ve oldukça şahane yüzlerce Mockup bulabilirsiniz.

Ayrıca birçoğu Photoshop ve Sketch uyumlu 🙂

 

2 – FreeUI.Design

https://freeui.design/

Kendileri UI Design, Icon, Mockup ve Stock Photo’lar paylaşmaktadır. Aslında burası bir aracı, tasarımcıların kendi paylaştığı ücretsiz çalışma dosyalarını bulup siteye ekliyorlar. Biraz göz gezdirdikten sonra ilham almanız mümkün.

 

3 – Snappa

https://snappa.com/

Bu araç sizin için Blogger kardeşlerim! Ücretsiz bir şekilde kayıt olup Template tasarımlar üzerinden gidebilir ya da kendi tasarımınızı oluşturabilirsiniz. Snappa’nın oldukça efektif bir düzenleme menüsü mevcut.

 

4 – Placeit

https://placeit.net/

Çok uzatmayacağım 2800’den fazla online Mockup mevcut! Çok kolay bir şekilde yapmış olduğumuz tasarımı, ekran görüntüsünü yerleştirebilirsiniz.

 

5 – Piktochart

https://piktochart.com/

Demek infografiğe ihtiyacınız var ve herhangi bir tasarım aracını kullanmayı bilmiyorsunuz? Kesinlikle Piktochart sizin işinizi görecek olan online araç.

 

6 – Pictaculous

http://www.pictaculous.com/

Elinizdeki görselin renk paletini istiyorsanız Pictaculous inanılmaz bir kolaylık sağlıyor.

 

7 – Colorhunt

http://colorhunt.co/

Bir sonraki tasarımınız için aklınızda bir renk paleti yoksa Colorhunt fazlasıyla sizi tatmin edecektir.

 

7 – Pigment by ShapeFactory

https://pigment.shapefactory.co/

Şimdi de sıra ikinci bir renk aracında. Kendileri bize sunmuş olduğu geniş renk yelpazesiyle harikalar yaratmamız için olanak sağlıyor.

 

Bugün sizlere kullanabileceğiniz 8 adet online araç gösterdim, umarım sizler için faydalı bir yazı olmuştur. Bir sonraki yazımızda görüşmek üzere, takipte kalın!

 

 

No Comments

Post a Comment