Oluşturulan İçerikler Nerelerde Kullanılır? [İnfografik]

Google’ın en son duyurduğu Kalite Güncellemesi ile kaliteli içeriğin önemi maksimum seviyesine ulaştı. Güncellemenin yansımalarını ise ekip arkadaşlarımdan Deniz, Google Kalite Güncellemesi Ardından yazısında detaylı bir şekilde ve güzel örneklerle açıklamıştı. Aşağıda 21 Nisan Mobil Uyumluluk Güncellemesi ve 19 Mayıs Kalite Güncellemesi’nin ardından Netvent’in trafiğini de görebilirsiniz.

screenshot_1

İçerik oluşturmanın ve oluşturulan farklı türlerdeki içerikleri paylaşmanın önemi bu denli kritikken ilgili süreç yönetimini baştan savma bir şekilde yapmak eşeği bağlamadan Allah’a emanet etmek ile aynı anlama geliyor. Peki içeriği platforma göre mi oluşturmanız gerekiyor? Ya da oluşturduğunuz içeriklerin tamamını bütün platformlarda paylaşmalı mısınız?

Oluşturulan-içerikleri-nerelrede-kullanıyoruz

NOT: İnfografiği hazırlayan tasarımcımız Beril’e katkıları için çok teşekkür ederim. 🙂

Elif Cetin

 • Kariyer Medikal

  Siz veya bir aile üyesi hasta ise, ya da evde bir hastalık sonrası iyileşme süreci geçiriyor ise bir hasta yatağı gerekebilir. Bu durumda tıbbi malzeme mağazalarında satılan hasta yatakları içinden hastanızın durumuna uygun bir hasta karyolası alabilir yada hasta yatağı kiralayabilirsiniz. Alacağınız yatağın türü ve sizin ya da aile üyesi için en iyi olanı hakkında bilgi almak için yetkili firma personelimize danışın. http://www.hastakaryolasiemek.com

 • Kariyer Medikal

  Dişli Zincir, Konveyör Zinciri, Kulaklı Zincir, Paslanmaz ve Transmisyon Zincirleri İmalat ve Pazarlama Firması http://www.emekzincir.com

 • Medikal Ürünler ve Tıbbi (Cihazlar, Malzemeler, Hasta Yatakları)

  Firmamızın medikal ürünler portföyünde Masaj Masaları, Tansiyon Aletleri, Tens Cihazları, Havalı Yataklar gibi her çeşit Medikal Ürünler mevcuttur. İhtiyacınız olan her türlü tıbbi cihaz ve malzemeleri Gökar Medikal’de bulabilirsiniz. Medikal cihazlar sektöründe öncelikli olarak tercih edilen Wollex, Microlife gibi firmaların ürünlerini en yeni modelleriyle stoklarımızda bulunduruyor ve sürekli güncelliyoruz. Sektördeki yüksek rekabet ortamında sizlere en kaliteli ürünleri en uygun fiyatlarla ulaştırabilmek misyonuyla hareket ederek kurumsal vizyonumuza paralel bir şekilde faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. Akülü sandalye, tansiyon aleti ve tens cihazı ürün stoklarımız yurt içi ihtiyaçları karşılayacak düzeydedir.

  Firmamızda satılan havalı yataklar, tens cihazı, tansiyon aletleri, engelli ürünleri (wollex akülü sandalye, wollex tekerlekli sandalye) ve portatif masaj masaları; vücuttaki sırt, bel, boyun ağrılarını oldukça hafifleten yapısının yanında dinlendirici niteliğiyle de hasta sağlığı için ideal bir seçim. Medikal ürünler şirketimizde çok çeşitli kategori ve özellikte medikal cihaz ve tıbbi malzemelerin toptan ve perakende olarak satışı yapılmaktadır. Bu ürünlerden bazılarını sıralayacak olursak: Hasta yatakları, elektrik motoru sistemi ile çalışan hasta karyolaları, havalı yataklar, tens cihazı, tansiyon aleti, wollex akülü sandalye ve wollex tekerlekli sandalye, portatif masaj masaları gibi ürünleri sayabiliriz.

  Tens Cihazı

  TENS (Transkutanöz Elektriksel Sinir Stimülasyonu) anlamına gelir. Ağırlıklı olarak sinir ilişkili ağrı koşullarında (akut ve kronik durumlar) ağrıların dindirilmesi için kullanılır. TENS cihazları deri yüzeyi ve sinir uzantıları boyunca uyarıcı darbeleri göndererek beyne ulaşmaya çalışan ağrı sinyallerini önlemeye yardımcı olur. Bu cihazlar bünyenin Endorfin isminde kendi doğal ağrı kesici hormonu salgılayarak bu hormonu yüksek seviyelerde üreterek vücudunuzu canlandırmaya yardımcı olur. Tens cihazları ağrı giderici medikal ürünlerkategorisindedir.

  Tansiyon Aleti

  Microlife Tansiyon Aletleri

  Eşsiz bir entegrasyon, yüksek düzey estetik tasarım ve Microlife ™ teknolojisi ile üstün güvenilirlik. En tehlikeli hastalıklardan biri olan tansiyon hastalıkları microlife tansiyon ölçen ürünler sayesinde kontrol altında tutulabilir. Başlangıç aşamasında olan tansiyon hastalıkları için doğru zamanda doğru ölçümler hastalığın takibi için büyük önem taşımaktadır. Hatalı ölçen cihazlardan çıkan yanlış sonuçlar panik yaratıp hasta psikolojisi üzerinde olumsuz etkiler bırakır. Microlife sıfır hata prensibiyle ürettiği cihazlar ile bu olumsuz durumların oluşmasını engellemektedir. Ürünlerimiz Avrupa İngiliz Hipertansiyon Dernekleri gibi ünlü doğrulama protokolleri ile test edilmektedir.

  Hasta Yatakları

  İhtiyacınız olan ayarlanabilir elektrikli hasta yatakları, felçli hasta yatakları, 2. el hasta yatakları ve diğer sağlık ürünlerimizi incelemek için Gökar Medikal Tıbbi Ürünler firmasının web sayfalarını ziyaret ederek, site içerisindeki ürünleri detaylı olarak inceleyebilir, 7 gün 24 saat açık olarak hizmet veren iletişim adreslerinden ulaşım sağlayarak ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz.

  http://www.gokarmedikal.com.tr

  Anahtar Kelimeler: medikal ürünler, tens cihazı, tansiyon aleti, masaj masası, havalı yatak, hasta karyolası, hasta yatakları, microlife tansiyon aleti, wollex tekerlekli sandalye, wollex akülü sandalye

 • Kupa bardak toptan ve perakende: http://www.kupabardakcim.com